top of page

Сучасні прилади - запорука кращого одужання українських воїнів


Ми прагнемо та постійно працюємо над тим, щоб наші поранені військові якнайшвидше поверталися до своїх родин та до активного життя. БФ Фундація підтримки медицини для військових закупила та передала хірургічний діодний лазер на потреби Військово-медичного клінічного Центру Західного регіону. Сума закупівлі – 218 195 грн.

Лазер хірургічний діодний «LIKA-surgeon+» призначений для проведення широкого спектру хірургічних маніпуляцій. Перевагами даного пристрою є точний, дозований вплив лазерного випромінювання. Застосування лазеру можливе як для проведення операцій, так і для догляду післяопераційної рани (лазерне випромінювання вбиває патогенні мікроорганізми, попереджаючи тим самим розвиток гнійних ускладнень). Лазерні операції менш болючі для пацієнта, ніж традиційні втручання; післяопераційний період проходить безболісно і значно швидше, ніж при традиційному хірургічному втручанні.

Всі маніпуляції проводяться кваліфікованими лікарями. Здоров’я воїнів постійно під захистом та опікою високопрофесійних військових медиків Львівського госпіталя.

Спільними зусиллями, рятуючи життя, кожен на своєму місці, допомагаємо наближати перемогу!


Comments


bottom of page