top of page

СТАРТУЄ програма


Надзвичайні травматичні події: війна, автомобільні аварії, насильство, катастрофи, викликають сильні реакції та почуття у людей, які їх пережили. Щодня українці проживають майже усі психологічні наслідки війни.


У грудні стартує програма допомоги військовим та їхнім родинам. Фахівці «Кризової служби міста Львова», в рамках ініціативи «ВИБІР – простір захисників та захисниць» розпочнуть безкоштовні консультації, щоб допомогти справитися з наслідками травматичних подій.


Звертайтесь якщо у вас є проблеми зі сном, підвищена тривожність, неспокій, нав’язливі думки чи спогади, приступи паніки, пригнічений настрій, нездатність відчувати якісь емоції або неможливість їх контролювати, почуття провини, відчуття ізольованості, проблеми в сім’ї тощо.

Хто може отримати безкоштовні консультації?

- військовослужбовці, які перебувають на ротації

- ветерани/ветеранки

- особи, які проживають втрату рідних через війну

- рідні та діти військових

Доступний формат консультацій - наживо та онлайн.


Як отримати безкоштовну консультацію? Під час телефонної розмови вкажіть, до якої групи ви належите. Безкоштовна психологічна допомога може бути надана, як дорослим, так і дітям.

Для отримання детальнішої інформації телефонуйте +38 (068) 967 02 23


Ініціатива " ВИБІР - простір захисників і захисниць" впроваджується БФ «Фундація підтримки медицини для військових, за підтримки партнерів: Львівський Будинок офіцерів, Центр Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та Кризової служби м. Львова.

Kommentare


bottom of page