top of page

Рік нових викликів, випробувань та рішучості


Підсумовуючи результати БФ «Фундація підтримки медицини для військових», тішимося з того, що були поруч наших незламних лікарів військовиків, допомагали військовим, які брали участь та постраждали у війні із російською федерацією. Спільно із нашими партнерами ми розпочали втілювати та розвивати важливі напрямки.

 

Розповідаємо у цифрах про працю Фундації у 2023 році:

  • Фундація допомагала військовим, які перебували на лікуванні у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - м.Львів та інших медичних закладах західного регіону. Кошти було спрямовано як для лікування військових, так і на розвиток військової медицини (закупівля сучасного обладнання), покращення матеріально-технічної бази та впровадження сучасних технологій у військовій медицині. Сума, яку було залучено – 3 091 951 грн.

  • Із червня 2023 року, спільно із партнерами ми розпочали впровадження ініціативи, а саме створення простору для захисників та захисниць – «ВИБІР – простір захисників та захисниць». В рамках цієї ініціативи ми розпочали капітальний ремонт приміщення Простору, який знаходиться у Львівському Будинку офіцерів. На даний час залучено - 1 961 041 грн. 

  • Спільно із партнерами було проведено 2 виїзди духовно-психологічної реабілітації для військових лікарів. Для організації виїздів було використано- 26 849 грн.

 

Загалом за сприяння благодійників у 2023 році Фундація спрямувала для допомоги – 5 671 449 грн.

 

и дякуємо кожному благодійнику, хто був і залишається поруч. Ми вам дякуємо за розуміння, відданість, силу та незламність. Ваша наполегливість і довіра надавали нам наснаги та впевненості у тому, що всі ми діємо задля Перемоги.

コメント


bottom of page