top of page

Відновлення у горах


БФ « Фундація підтримки медицини для військових», в рамках Простору захисників і захисниць «Вибір» організували першу виїзну духовно-психологічну реабілітацію в горах для військових медиків Львівського шпиталю.

Учасники походу подолали 16 км, щоб побути у гірському середовиші, наодинці з думками після стресової роботи. Психологи - терапевти із ГО «Метта» організували так звану горотерапію. Під час мандрівки застосовували технік усвідомлення, а саме як віднайти стабільність, зняти рівень тривожності, позбутись настирливих думок про війну.

Військові лікарі мали мандрівку Бескидами на Львівщині, відвідали «Карпатський маяк» на горі Цюхів верх та скельний монастир в селі Розгірче. У святому місці давнього монастиря, спільно із теологом, учасники провели в тиші молитви-медитації, роздуми над Біблійними текстами Псалмів.

Військові лікарі виїжджають на ротації у гарячі точки війни, проводять складні операції, рятують життя та щоденно допомагають пораненим військовим у госпіталі. Тому природотерапія (горотерапія) - це саме те, що потрібно, щоб розвантажити мозок і звільнитись від важких спогадів.

Проект Простір захисників і захисниць «Вибір» впроваджується БФ «Фундація підтримки медицини для військових, за підтримки партнерів 56 Будинок офіцерів, Центр Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та Кризової служби м. Львова.


Commenti


bottom of page