top of page

Відновлення на байдарках


БФ «Фундація підтримки медицини для військових», в рамках Простору захисників і захисниць «Вибір» організували реабілітаційний виїзд - байдарковий сплав річкою Західний Буг для військових медиків Львівського шпиталю.

З 2014 року військові лікарі постійно виїжджають на ротації у зони бойових дій, проводять складні операції, рятують життя та щоденно допомагають пораненим військовим у госпіталі.

У товариській атмосфері, військові лікарі, капелани - учасники провеслували понад 10 км річкою Західний Буг, насолодилися-намилувалися краєвидами Сокальщини. Словами важко передати позитивні емоції та драйв цієї подорожі! Фізичне навантаження та реабілітація є важливими для військових лікарів, щоб розвантажити мозок і звільнитись від важких спогадів, переключитися з думками після стресової роботи, віднайти стабільність, зняти рівень тривожності, позбутись настирливих думок.

Байдарковий сплав був гостинно організований за сприянням Сокальської міської ради та БФ «Карітас-Сокаль».Проект Простір захисників і захисниць «Вибір» впроваджується БФ «Фундація підтримки медицини для військових, за підтримки партнерів 56 Будинок офіцерів, Центр Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та Кризової служби м. Львова.Comments


bottom of page