top of page

Взаємодія та підтримка

Представники військових частин Львівщини: капелани та військові психологи, стали учасниками інформаційно-методичного семінару.  На семінарі присутні мали можливість ознайомитися із питаннями інформаційної безпеки, обговорити методи ментальної реабілітації військових та членів їх родин. Із фахівцями, психологами детальніше обговорили питання: як допомагати військовим справлятися із наслідками травматичних подій.Ініціативна група Простору розповіли присутнім про візію та ідею створення Простору, напрямки програми, а також про проекти, які здійснилися у 2023 році для ветеранів, військових, членів їх родин.Під час дискусій обговорили питання допомоги, підтримки та взаємодії між психологами та військовими, а також методи як залучати керівництво військових частин до діалогу та співпраці.

Учасники погодили спільні наміри і важливість діяльності Простору. Було запропоновано створення спільної робочої групи для обміну ідеями, напрацювання спільних напрямків діяльності, навчання та кращої комунікації.

Проект ВИБІР, простір захисників і захисниць впроваджується БФ «Фундація підтримки медицини для військових, за підтримки партнерів: Львівський Будинок Офіцерів, Центр Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та Кризової служби м. Львова.

Comments


bottom of page